Historie

Společnost Pavel Řezáč byla založena v roce 2002 na základě dlouhodobých zkušeností v oblasti strojírenství a souvisejících odvětví potřebných k vybudování silné technicko-obchodní společnosti.

Základním potenciálem společnosti je důkladná znalost strojírenství jako takového, společně se seriózním stylem obchodu takřka po celém světě, kráčející ruku v ruce s registrací a využitím nejnovějších technologií obrábění, slévárenství, svařování, metrologie a marketingu. Již mnoho let zastupujeme kvalitní české strojírenské firmy, které jsou schopny dostát požadavkům nejvyšší kvality nejen EU.

V České republice obchodně zastupujeme strojírenské firmy, které pro nás vyrábí díly a komponenty k montáži VMC, VTL strojů. Zastupujeme menší ryze privátní strojírenské firmy, s kterými máme partnerskou spolupráci. Věnujeme se především malosériové výrobě přesných nebo složitých dílů a komponentů. Jsme schopni zajistit i kompletní montáž obráběcích a jiných strojů.

Naše společnost dále nakupuje a prodává obráběcí a tvářecí stroje, kovové materiály, ocel, nerez, niklové oceli, titan, slitiny hliníku a nekovové materiály.